I-V 10:00 - 18:00Čārlzs Darvins apgalvo, ka ēdiena gatavošana uz uguns ir mūsdienu cilvēces pirmsākums. Arī tagad, tūkstošiem gadu vēlāk, mēs joprojām sakām, ka ēdiens, kas pagatavots labā kompānijā un labā noskaņojumā, ir vislabākais. Uguns un ēdiens mūs satuvina.

Mēs esam Grillman. Mēs esam fiziskais un tiešsaistes veikals Latvijā un Lietuvā, kas piedāvā visplašāko pasaulē atzītu zīmolu grilu, kūpinātavu, grilu piederumu un āra produktu klāstu. 

Mēs esam aizrautīgi grillēšanas entuziasti, tāpēc esam izmēģinājuši mūsu klāstu praksē un labprāt dalīsimies ar praktiskiem ieteikumiem, kā arī palīdzēsim jums izvēlēties sev piemērotāko variantu!

 

Mēs neatbalstām pieeju "izlasīt brošūru ātrāk par klientu". Mēs tiecamies pēc pilnības, tāpēc pastāvīgi paplašinām savas zināšanas un izstrādājumu klāstu. Mūsu konsultācijas balstās uz mūsu pašu pieredzi, kā arī mēs pilnveidojam savas prasmes specializētos starptautiskos semināros un izstādēs. Mēs arī periodiski organizējam apmācības, lai nodotu jums savu pieredzi.

 

Gatavošana ir ceļojums, un mūsu mērķis ir noskaidrot jūsu vajadzības un palīdzēt jums izvēlēties piemērotāko līdzekli, lai tās sasniegtu. Neatkarīgi no tā, vai pērkat grilu savam dzīvokļa balkonam vai āra virtuvei savā brīvdienu mājā.

 

Aicinām apmeklēt mūsu 120 m2 plašo ekspozīciju Viļņā, Ulonų g. 2 Lietuvā. Ja nepieciešams, mēs palīdzēsim jums iekraut preces automašīnā vai nogādāt tās pāris dienu laikā ar Venipak un Omniva kurjeru palīdzību.

 

Grillman.lv - grila sezona ir visu gadu!